Image

Bizler site olarak hitap ettigimiz Arguvana ve Arguvanlıya gerekli önem, incelik ve özveriyi göstererek burada karşılıksız bir hizmeti vermeye çalışıyoruz.

ImageKonu bu sitenin hitap ettigi kitleyi ilgilendirdigi müddetçe haber olsun, duyuru olsun, yorum olsun her türlü içeriği kaynak belirterek yayınlamaya çalışıyoruz. Bu çalışma bir emek ve özveri işidir ve haberi aldığımız kaynagın verdigi içeriği kaynak belirterek yazdığımız halde hala birilerinin sorgulatır şekilde yaklaşmalarını kabul etmiyoruz. Bizler ve gönüllü muhabir konumundaki kaynaklarımız, kendilerince uyduruk Haber ve Haber kaynağı ismi şeklinde haberler yapmıyoruz. Eksiğimiz, hatamız, yanlışımız olduğu noktada bunu düzeltip, özür dileyip, gerekl, dersi almasınıda biliriz ama yaklaşım ve çıkış noktası kapris, çekemezlik ve ucuzluk ise o zaman bu basitliğin fiyatını söylemesinide gayet iyi biliriz.

Bizler radyoarguvan.com ve Radyo Arguvan Sanal Web Radyosu olarak her zaman Arguvanlı hemşeri ve dostlarımıza karşı gerekli inceliği ve hassasiyeti göstererek büyüyor ve gelişiyoruz ve hiçte küçümsenmeyecek Web dünyasında Arguvan adına yola çıkan siteler arasında en önde giden sitelerden birisiyiz. Bu büyümeye layık olmayada çalışıyoruz. Gösterdiğimiz incelik ve emeğe karşı birilerinin saygısızlık yapmasına milim tahammülümüzün olmadigını, herkesin saygı ve sahiplenmenin ancak karşılıklı oldugu zaman anlamlı ve de değerli olduğunun bilincinde olmasını umuyor, diliyoruz. 

Şunuda altını çizerek belirtmek isteriz ki: Çekememezlik ve Kıskançlıklardan yola çıkarak bizleri bir bardak suda boğmaya çalışacak basit yaklaşımların sahipleri kaçak güreşmeye mahkumdurlar.

Sakat çıkış noktalı rahatsızlıkların sahipleri o karın ağrılarıyla köşelerinde sadece bizleri izlemeye mahkumlar. İyi Seyirler dileriz. Dedikodu mahiyetinde mırıldanmalarınız haricinde SUSACAKSINIZ!!!

www.radyoarguvan.com & Radyo Arguvan adına

Saygılarımla
Deniz Çamur

By Radyo Arguvan

Radyo Arguvan 2006 yılından beri aralıksız olarak yayın yapan ve Arguvan'ı ve Arguvan kültürünü tanıtmayı kendisine esas görev olarak gören Web Sitesidir. Radyo Arguvan adında anlaşılacağı üzere, Arguvan Türkülerinin yayınlandığı bir Radyo Sitesidir. Arguvan Türkülerinin yanında Halk Türküleri ve Özgürlük Türkülerinede yer vermektedir. Kültür ve Sanatta Halktan yana Tavır koymayı benimsemiştir.

  • https://radyo1.radyo-dinle.tc:7041
  • Radyo Arguvan