Image

ImageParanın sporun ruhunu zedelemesine karşı çıkan, Taraftarları müşteri olarak gören yaklaşımların karşısında olan, amatör ruhu ve yerelliği savunan, sporda ve yaşamın her alanında ırkçılığa ve her türlü din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına karşı olan, Toplumdaki yaygın milliyetçi reflekse karşı ödünsüz bir kardeşlik çizgisini savunan, "Öteki"leştirilerek dışlanan gruplara yönelik, mikro düzeyde de olsa her türlü ayrımcılığa karşı durmayı, yaşamsal bir önemde gören, tüm Malatyalılara ve Malatyasporlulara aynı mesafede, kişi ve Kurumların degilde Malatyanın, Malatyasporun sevdalısı olan bağımsız ve sadece Web ortamında biraya gelmiş www.malatyaspor.biz Sitesi olarak tüm Malatyalılara ve Malatyaspor taraftarlarına ‘Merhaba’ diyoruz.

Sitemiz Malatyaya ve Malatyalıya yakışan bir duruşun, rakibini alkışlama erdemini gösteren Malatyasporluların Platformu olma iddiasındadır.

Renklerin kardeşliğini savunuyoruz.

Saygılarımızla…
www.malatyaspor.biz Yönetimi (Burada KAPLAN Var)

By Radyo Arguvan

Radyo Arguvan 2006 yılından beri aralıksız olarak yayın yapan ve Arguvan'ı ve Arguvan kültürünü tanıtmayı kendisine esas görev olarak gören Web Sitesidir. Radyo Arguvan adında anlaşılacağı üzere, Arguvan Türkülerinin yayınlandığı bir Radyo Sitesidir. Arguvan Türkülerinin yanında Halk Türküleri ve Özgürlük Türkülerinede yer vermektedir. Kültür ve Sanatta Halktan yana Tavır koymayı benimsemiştir.

  • https://radyo1.radyo-dinle.tc:7041
  • Radyo Arguvan