Image

Eski Belediye Başkanı Mehmet Kızılay’dan görevi teslim alan Belediye Başkanımızdan ilk Mesaj:

Image

Hüseyin Taştan

Arguvan’a ve Arguvanlıya yakışan Demokratik bir seçim süreci geçirdik. Bu seçimde Demokratik hakkını kullanan herkese ve Arguvan Belediyesi Başkanlık görevini şahsıma layık gören seçmenlerimize şükranlarımı arz ederim.

       Tüm adaylar, dostumuz, arkadaşımız, komşumuz ve akrabamızdır. Ben seçimleri adaylar arası yarıştan ziyade, seçimlerin doğası gereği siyasal anlayışlar ve siyasi partilerin rekabeti olarak görüyorum. Seçimlerin bu şekilde yürütülmesi Arguvan’ın barışına ve huzuruna hizmet etmiştir.

        Bu yarış, feodal bir anlayışla, kaleler arası bir yarış olmaktan çıkıp Arguvan’a ve Arguvan’lıya yakışır bir şekilde siyasal anlayışımıza, Dünya görüşümüze göre şekillenen bir yarışa dönüşmüştür. Bu yarışın neticesinde aydınlıktan, bilimden, laiklikten ve Demokratik Sosyal Hukuk Devletinden yana tavır koyanların zaferiyle sonuçlanması, Arguvan ve Arguvan’lının özüne dönmesi ve kendi kimliğine sahip çıkması hepimizi onurlandırmıştır.

            Bu nöbeti devraldığım bu güzel günde Arguvan’a hizmet vermiş bütün “Hizmet ehli” Belediye Başkanları  ve Belediye çalışanlarına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkürü borç bilirim.

             Bende bu günden itibaren hiçbir tarafın Başkanı olmadan çözüm üreten Belediye Başkanı olacağım.

             Sevgili Arguvan’lılar sizinle birlikte daha mutlu, huzurlu bir Arguvan yaratacağımıza olan inancımla hepinize Saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

            Esen kalın…

Hüseyin TAŞTAN

Arguvan Belediye Başkanı 


Kaynak: arguvanhaber.com

By Radyo Arguvan

Radyo Arguvan 2006 yılından beri aralıksız olarak yayın yapan ve Arguvan'ı ve Arguvan kültürünü tanıtmayı kendisine esas görev olarak gören Web Sitesidir. Radyo Arguvan adında anlaşılacağı üzere, Arguvan Türkülerinin yayınlandığı bir Radyo Sitesidir. Arguvan Türkülerinin yanında Halk Türküleri ve Özgürlük Türkülerinede yer vermektedir. Kültür ve Sanatta Halktan yana Tavır koymayı benimsemiştir.

  • https://radyo1.radyo-dinle.tc:7041
  • Radyo Arguvan