Image

Image

Ali Baba Çamur

Morhamam Köyünden Ali Baba Çamur geçirdiği Mide Kanaması ve Kalp Krizi nedeni ile Malatya Turgut Özal Tıp merkezinde tedavi görmektedir.

Edindiğimiz bilgilere göre kana ihtiyaç olduğundan dolayı Malatyada anons edilmesi ile onlarca vatandaşımızın hastaneye gelerek kan verdiğini bu nedenle Çamur ailesinin duyarlı herkese teşekkür ettiğini buradan duyurmak istiyoruz.

Duyarlı vatandaşlarımıza buradan bizlerde çok teşekkür ediyoruz…

7 şişe kan verildiği ve şuan  hastamızın yoğun bakımdan çıkarıldığı durumunun iyiye gittiğinin bildirildiği öğrenildi.  Ali baba Çamur Morhamama Karahöyük`ten gelip yerleşmiş, Köydeki selektör(Tohum Temizleme evi) onun gayretleriyle çalıştırılmıştır.

Ali Baba Çamur’a acil şifalar dileriz.

 

By Radyo Arguvan

Radyo Arguvan 2006 yılından beri aralıksız olarak yayın yapan ve Arguvan'ı ve Arguvan kültürünü tanıtmayı kendisine esas görev olarak gören Web Sitesidir. Radyo Arguvan adında anlaşılacağı üzere, Arguvan Türkülerinin yayınlandığı bir Radyo Sitesidir. Arguvan Türkülerinin yanında Halk Türküleri ve Özgürlük Türkülerinede yer vermektedir. Kültür ve Sanatta Halktan yana Tavır koymayı benimsemiştir.

  • https://radyo1.radyo-dinle.tc:7041
  • Radyo Arguvan