Ahmet Kaya

TEŞEKKÜRLER
    Almanya da yaşayan değerli ve duyarlı dostlarımız ,Çetin BULUT, Feramuz KIZILASLAN, Doğan GÖKSU, Hasan  GEDİK, Soner KOCAMAN, Muharrem KOCAMAN ve İstanbulda yaşayan işadamı Veysel ALTINTAŞ’a ;
    Düzenlemiş oldukları kampanya ile Arguvan ‘da durumu iyi olmayan İlköğretim çağındaki çocuklara önemli miktarda “KIŞLIK KABAN” tedarik etmişlerdir.
    Montların Malatya’ya ulaşmastırılmasında önemli katkıları olan Deniz ÇAMUR (Arguvaninfo.Com ve Radyo Arguvan) ile Türker YILDIRIM’a, bu anlamlı ve önemli önemli kampanyada montların Arguvan’a getirilerek ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmasında Muharrem BOYRAZ (Boyraz44-
Arguvaninfo.Com ve Radyo Arguvan), Hatice ENGİN(RovinaArguvaninfo.Com ve Radyo Arguvan), Erdoğan KOYUN (Erdo44-Arguvaninfo.Com ve Radyo Arguvan) ile Bektaş AVŞAROĞLU´na (Avşaroğlu44-Arguvaninfo.Com ve Radyo Arguvan) ne kadar teşekkür etsek azdır.
   

Ahmet Kaya

Ahmet Kaya

Ayrıca sizlere önemli birkaç etkinliği de şimdiden müjdelemek isterim:
   

    Almanya’da  bulunan duyarlı-yardımsever-iyi ve temiz kalpli dostlarımızdan Çetin BULUT ile Deniz ÇAMUR ileriki bir tarihte Almanya’da bir gece düzenleyerek bu gecenin gelirini Arguvan’da ihtiyacı olan İlköğretim Okullarına aktarmayı planlamaktadırlar. Şimdiden yapılacak olan bu geceye gereken desteğin verilmesi için herkesin duyarlı davranacağına inanıyoruz.
    Yani bu gecede tüm dostlarımızı bir anlamda göreve davet ediyoruz.
    Yine duyarlı ve saygıdeğer dostlarımızdan Ali KARAMAN Arguvan Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu’na “Atatürk Köşesi” yaptırmayı planlamaktadır.
    Bir diğer müjdeli haber de Merkez Atatürk İlköğretim Okulu’nun dış cephe boyasının Arguvaninfo.Com tarafından yapılacağının planlanmasıdır.
    Boya yardımını İstanbul’dan Arapgir’ li dostumuz Kardeşler Yapı sahibi Murat AKYER (DJ Murat Akyer-
Arguvaninfo.Com ve Radyo Arguvan) yapacaktır, kendisine ayrıca tesekkür ederiz.
    Sevgili dostlar sizlerinde şahit olduğunuz gibi birleşip bir olunca neler yapılabilir.Bu tür yardım işlerinin daha örgütlü ve düzenli/planlı yaptığımızda neleri başarabileceğimizi bir düşünün.Bir değil aslında çok düşünmemiz hatta düşündüklerimizi hayata geçirmek için çaba harcamalıyız.
    Nasıl mı? Yukarıda isimleri yazılı dostlarımızın yanında yakınında olarak, elimizden geldiğince katkı sunarak.
Emeğinize-yüreğinize sağlık. Hoşça ve dostça kalın.

20/02/2008
Ahmet KAYA

 

By Radyo Arguvan

Radyo Arguvan 2006 yılından beri aralıksız olarak yayın yapan ve Arguvan'ı ve Arguvan kültürünü tanıtmayı kendisine esas görev olarak gören Web Sitesidir. Radyo Arguvan adında anlaşılacağı üzere, Arguvan Türkülerinin yayınlandığı bir Radyo Sitesidir. Arguvan Türkülerinin yanında Halk Türküleri ve Özgürlük Türkülerinede yer vermektedir. Kültür ve Sanatta Halktan yana Tavır koymayı benimsemiştir.

  • https://radyo1.radyo-dinle.tc:7041
  • Radyo Arguvan