Image

Imageİstanbul Eymir Köylüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Ersoy Eren’in değerli Eşi Sayın Emine Eren’in rahatsızlığı ciddiyetini koruyor, konuyla ilgili aşağıdaki bilgileri ArguvanHaber.com’dan alarak yayınlıyor, Arguvan sevdalısı ve emektarı Eren ailesine birkez daha Geçmiş Olsun diyor, Acil Şifalar diliyoruz.

İlk Haberimizi Okumak için buraya Tıklayınız

Ersoy Eren’in eşi Emine Eren, 08.02.2010 Pazartesi günü (hemorajik pankreatit) teşhisiyle İstanbul Bahçelievler  Medical Park hastanesinin yoğun bakımında tedavi gördu. Emine Eren 21 günlük yoğun bakımında verdiği yaşam mücadelesini kazanıp aynı hastanenin yataklı servisinde tedavi altına alınmıştı.Emine Eren’in tedavisi Medical Park hastanesindeki tedavi sürecinde hastaneden kaynaklanan sorunlardan dolayı daha iyi tedavi görebilmesi amacıyla Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Genel cerrahi bölümüne nakil edilmişti.Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesinde tedavisi devam ederken solunumunda görülen ciddi rahatsızlık sonrasında 12.03.2010 Çarşamba gece saat 24:00 civarıında tekrar Medical Park Bahçeliveler hastanesinin yoğun bakımına tekrar kaldırıldı.
 
Yoğun bakımda yapılan tedavi sonrasında Emine Eren 20.03.2010 Cumartesi günü tekrar Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi bölümüne alındı.

Emine Eren’in rahatsızlığı ciddiyetini korumaya devam ediyor.

By Radyo Arguvan

Radyo Arguvan 2006 yılından beri aralıksız olarak yayın yapan ve Arguvan'ı ve Arguvan kültürünü tanıtmayı kendisine esas görev olarak gören Web Sitesidir. Radyo Arguvan adında anlaşılacağı üzere, Arguvan Türkülerinin yayınlandığı bir Radyo Sitesidir. Arguvan Türkülerinin yanında Halk Türküleri ve Özgürlük Türkülerinede yer vermektedir. Kültür ve Sanatta Halktan yana Tavır koymayı benimsemiştir.

  • https://radyo1.radyo-dinle.tc:7041
  • Radyo Arguvan