Image

ImageMalatya Belediyesi İmar Müdürlüğü’nün arşivi, 5 ayrı konuda tespit edilen usulsüzlük nedeniyle mühürlendi. Arşiv kapısında zabıta görevlileri nöbet tutuyor. Belediye Başkanı Ahmet Çakır da arşivin mühürlendiğini doğruladı ve konunun yargıya intikal edeceğini söyledi.

Akp grup toplantısı çıkışında bir açıklama yapan Çakır, “İmar Komisyonumuz, imarla ilgili 5 ayrı konuda tespitleri vardı. Bu tespitler sonucunda arkadaşlarımızın bizi uyarısıyla İmar Müdürlüğü arşivini geçici olarak mühürledik. Şu anda bana konuya ilişkin sunulan raporları ve dosyaları inceliyorum. Gerekli tahkikatları da başlattık. Konu yargıya intikal edecek. Gerekli incelemeyi yaptıktan sonra daha geniş açıklamalarda bulunacağım” dedi.

By Radyo Arguvan

Radyo Arguvan 2006 yılından beri aralıksız olarak yayın yapan ve Arguvan'ı ve Arguvan kültürünü tanıtmayı kendisine esas görev olarak gören Web Sitesidir. Radyo Arguvan adında anlaşılacağı üzere, Arguvan Türkülerinin yayınlandığı bir Radyo Sitesidir. Arguvan Türkülerinin yanında Halk Türküleri ve Özgürlük Türkülerinede yer vermektedir. Kültür ve Sanatta Halktan yana Tavır koymayı benimsemiştir.

  • https://radyo1.radyo-dinle.tc:7041
  • Radyo Arguvan